100m.l. Femenino
11.38 Nediam Nori Vargas Arteaga Ciudad Real 17/06/2017
12.08 Aurelia García Barral Maia (POR) 24/06/1992
12.10 Olaia G. Becerril Alvarez Vigo 13/07/2019
12.20 Iratxe Etxebarria Crucelegui Avilés 17/07/2010
12.33 Consuelo Pérez Falque Vigo 12/07/1994
12.36 Laura Chapela Palmas Alcobendas 18/06/2016
12.43 Andrea Pais Rodríguez Alcobendas 18/06/2016
12.45 Beatriz Iglesias Lamas Pontevedra 13/07/1996
12.50 Raquel Arias Pérez Lugo 23/04/2016
12.51 Mª Jesús Sanguos Espiña Vigo 1982
12.61 Marta Gómez Rodríguez Vigo 20/07/2013
12.62 Erika Cerdeira González Vigo 03/08/2001

100m.l. Masculino
10.65 Mario Parra Correyero Alcalá de Henares 02/07/1994
10.77 David Rodríguez Rodríguez Vigo 24/06/2006
10.82 Óscar González Rivero A Coruña 16/07/1993
10.82 Miguel Gómez Rodríguez Ourense 12/06/2004
10.90 Erik Fernández Feijoo Castellón 22/06/2019
10.93 Manuel Rodríguez Núñez Santiago 19/06/1993
10.94 Juan Luís Fernández Pérez Ferrol 16/07/2005
10.95 David Gómez Martínez Alhama de Murcia 04/06/2000
10.98 Gabriel Selma Guilera Vigo 18/06/1994
11.01 Maximiliano Rodríguez Magi L’Hospitalet de Llobregat 05/06/2010
11.02 Pedro Felipe Riveiro Costas Barcelona Serrahima 08/06/2008
11.08 Ricardo Alvarez Arenas Vigo 19/07/1996
11.08 David Tapia Soto Vitoria 10/07/2004
11.08 Jaime Peñas Bermejo Atenas (GRE) 05/08/1997

200m.l. Femenino
23.07 Nediam Nori Vargas Arteaga Ciudad Real 17/06/17
25.04 Aurelia García Barral San Sebastián Reyes 13/07/1996
25.06 Andrea Pais Rodríguez Mataró 26/06/2016
25.17 Iratxe Etxebarria Crucelegui Durango 11/07/2010
25.25 Consuelo Pérez Falque Vigo 16/07/1995
25.37 Laura Chapela Palmas Valladolid 19/07/2014
25.63 Catuxa Casal García Santander 22/05/2010
25.71 Beatriz Iglesias Lamas Vigo 06/06/1996
25.71 Raquel Arias Pérez Vigo 05/06/2016
25.74 Iria Cancelas Márquez Majadahonda 30/06/2002
25.94 Cristina Caíño Juncal Vigo 15/06/1985
26.07 Marina Denis Sanromán Getafe 16/06/2002

200m.l. Masculino
21.66 Miguel Gómez Rodríguez Vitoria 15/06/2003
21.74 Ignacio de Coo Martín Madrid 13/07/1979
21.81 David Gómez Martínez Valencia 17/06/1999
21.98 Pedro Juncal Otero Vigo 10/06/2018
22.03 Oscar González Riveiro Vigo 08/07/1999
22.19 Jose Luís Louzao Tato Vigo 12/06/1992
22.22 Ramón Magariños Duro Túnez 1967
22.23 Fco. Javier Pitillas Torra Vigo 23/07/1991
22.31 Erik Fernández Feijoo Vigo 25/05/2019
22.38 David Tapia Soto Majadahonda 30/06/2002
22.38 Manuel Ruiz Debring Móstoles 26/05/2007
22.42 Pedro Felipe Ribeiro Costas Vigo 18/05/2008
22.43 Ricardo Alvarez Arenas Vigo 09/05/1997

400m.l. Femenino
56.07 Jenny Fernández Massó Ourense 20/06/2015
56.20 Aurelia García Barral Bastiagueiro 24/07/1996
56.42 Ana Mª Salgado Costas Segovia 17/06/1989
57.90i Andrea Pais Rodriguez Ourense 16/12/2017
57.25 Iria Cancelas Marquez Pontevedra 26/05/2001
57.30 Esther Sierra Abraín Madrid 28/06/1986
57.54 Mª Luisa Rodríguez Vázquez Guadalajara 04/05/1996
57.6m Isabel González González A Coruña 1990
57.73 Beatriz Iglesias Lamas Barcelona 28/07/1996
57.9m Ana Mª Bernárdez Bestilleiro Vigo 1984
58.13 Laura García Diéguez Burgos 02/06/2012

400m.l. Masculino
46.7m Ramón Magariños Duro Madrid 08/06/1968
46.92 Ramón Magariños Duro México 16/10/68
47.3m Rogelio Rivas Abal Madrid 04/06/1970
47.81 David Gómez Martínez Santiago de Chile 18/10/2000
47.99 Pedro Juncal Otero Pamplona 27/07/2019
48.0m Ricardo Rodríguez Lorenzo A Coruña 1991
48.15 Jesús María Lence García Pontevedra 11/07/1996
48.43 Rubén Campos Sánchez Vigo 01/06/2001
48.71 Alfredo Trincado Fernández A Coruña 10/07/1992
48.78 David Abalde Costas Pereiro de Aguiar 2016
48.9m Estanislao Durán Calvo Madrid 1975
49.09 Alvaro Contreras Polín Santa Cruz de Tenerife 2008
49.10 Jorge Román Leirós Castellón 22/06/2019

800m.l. Femenino
2:07.6m Estela Estévez Barreiro Vigo 1990
2:08.11 Jenny Fernández Massó Huelva 10/06/2015
2:08.9m Eugenia Castro Rodríguez Ourense 30/05/1987
2:09.07 Marie France Barreiro Marquet Pontevedra 16/08/1988
2:10.03 Alice Marie Finot Genevieve Vigo 01/06/2018
2:10.3m Julia Vaquero Sousa Ourense 30/05/1988

2:11.43 M. Dolores Fernández Pontevedra 22/06/1995
2:12.29 Paula Pasarón Pérez Segovia 03/05/1992
2:12.9m Ana Maria Salgado Costas Vigo 10/06/1989
2:13.63 L.M. Sanchez-Balgoma Vigo 22/05/1993
2:13.16 Carmen Torres Araujo Gijón 15/05/1994
2:14.24 C. Graña Blanco Pontevedra 09/06/1994
2:14.46 María Jesusa Álvarez Giráldez Benalmádena 1984
2:17.1m Sonia González Pazos Vigo 17/05/1992
2:17.1m Yolanda Sanromán Francisco Vigo 12/06/1992
2:17.74 Esther Sierra Abraín Pontevedra 17/07/1988


800m.l. Masculino
1:48.32 Rubén Campos Sánchez Pontevedra 11/07/1996
1:48.7m Estanislao Durán Calvo Madrid 1976
1:49.3m Felipe Murga Rodríguez Vigo 02/07/1992
1:50.1m Ismael Costas Fandiño Santiago de Compostela 01/06/2007
1:50.47 Ismael Costas Fandiño Santander 25/07/2007
1:50.4m Gonzalo Porto Pazos Santiago de Compostela 01/06/2007
1:50.8m Jesús Alfonso Paz Pontevedra 24/07/1992
1:51.1m Ricardo Rodríguez Lorenzo A Coruña 21/06/1994
1:51.13 Gonzalo Porto Pazos Sevilla 04/06/2005
1:51.40 Gonzalo Basconcelo Araujo Pontevedra 01/07/2017
1:51.67 Miguel Fernández Cerviño Coimbra (POR) 04/06/2000
1:52.0m Antonio Cordero Jorge Vigo 1982
1:52.1m Rafael García Pérez Madrid 1969
1:52.12 Luis del Rio Pena Braga (POR) 20/06/2018
1:52.19 Carlos Porto Pazos Pontevedra 15/06/2014

1.500m.l. Femenino
4:12.47 Estela Estevez Barreiro Vigo 05/07/1990
4:17.45i Alice Marie Finot Genevieve Ourense 20/01/2019
4:17.37 Julia Vaquero Sousa Segovia 30/05/1992
4:24.62 Ester Navarrete Santana Vigo 03/06/2015
4:24.8m Eugenia Castro Rodriguez Vigo 1990
4:29.20 Mª Jesús Gestido Rodríguez Sevilla 24/07/1999
4:30.46 Carmen Torres Araujo San Sebastián 01/08/1998
4:34.99 Mª Dolores González Fernández Vigo 28/07/1998
4:36.2m Rocío Vicente Santiago Pontevedra 08/07/1995
4:36.2m Maria Gestido Rodriguez Vigo 17/07/1994
4:36.62 Paula Pasarón Pérez Pontevedra 07/06/1992

1.500m.l. Masculino
3:43.1m Estanislao Durán Calvo Madrid 1976
3:43.50 Felipe Murga Rodríguez Arganda del Rey 12/06/1993
3:45.0m Javier Alvarez Salgado Madrid 07/06/1969
3:45.6m Jesús de la Fuente Fernández A Coruña 03/08/1994
3:46.13 Gonzalo Basconcelo Araujo Maia (POR) 12/07/2017
3:47.46 Carlos Porto Pazos Los Corrales de Buelna 24/05/2014
3:48.15 José Martínez Santomé Meilen (SUI) 09/07/1989
3:48.5m Antonio Cordero Jorge Vigo 1982
3:48.52 Jose Ramón Rey Rodríguez Vigo 25/08/1988
3:48.78 Joaquín Costa Pombo Vigo 18/06/1994
3:48.9m Guillermo González Vázquez Vigo 1982

5.000m.l. Femenino
15:43.86 Estela Estevez Barreiro Sevilla 1990
16:11.85 Ester Navarrete Santana Gijón 42/07/2016
16:23.24 Soledad Castro Soliño Mallorca 13/05/1992
16:53.41 Mª Jesús Gestido Rodriguez Torremolinos 10/07/1999
17:14.23 Carmen Torres Araujo A Coruña 18/07/1998
17:23.60 Angela Sueiro Fernández Vigo 18/05/2004
17:30.58 Rosalía García Rodríguez Alcorcón 06/07/1996
17:31.87 Paula Hernandez Alfonso Gijón 15/06/1996
17:32.7m Rocío Vicente Santiago Pontevedra 20/04/1996
17:35.37 Sara Pérez Rodríguez Ferrol 18/07/2009

5.000m.l. Masculinos
13:26.4m Javier Alvarez Salgado Oslo (NOR) 19/07/1972
13:29.06 José Carlos Adán Arias Sevilla 06/06/1992
13:32.21 Manuel García Gendra A Coruña 05/08/1987
13:41.0m Edmundo Warnke Bravo Aarhus (DEN) 1973
13:46.2m Ramón Tasende Díaz Turku (FIN) 1971
13:51.64 Manuel García Gendra Pontevedra 22/06/1995
14:02.8m José Ramón Rey Rodríguez Vigo 09/07/1988
14:09.53 Jesús de la Fuente Fernández Porto (POR) 30/06/1995
14:12.2m Carlos Pérez Alonso Vigo 1967
14:12.4m Rogelio Barragans Lorenzo Pontevedra 08/08/1987
14:14.29 Alejandro Gómez Cabral Oviedo 23/05/1992

10.000m.l. Femeninos
34:37.98 Ester Navarrete Santana Maia (POR) 09/04/2016
34:48.57 Mª Jesús Gestido Rodriguez Vigo 30/05/1998
36:16.80 Angela Sueiro Fernández Gijón 05/06/2004
36:33.80 Carmen Torres Araujo Vigo 30/05/1998
36:41.44 Sara Pérez Rodríguez Vigo 13/04/2008
37:31.44 Rosana Nieto Fernández Vigo 12/08/1988
38:18.06 Rocío Vicente Santiago Vigo 19/07/1996
10.000m.l. lisos Masculinos
28:01.4m Javier Alvarez Salgado Munich (GER) 03/09/1971
28:02.10 Alejandro Gómez Cabral Bruselas (BEL) 28/08/1992
28:14.60 Jose Carlos Adán Arias Valencia 26/06/1992
28:36.2m Pedro Edmundo Warnke Bravo Helsinki (FIN) 1973
28:53.07 Manuel García Gendra Pontevedra 14/06/1997
28:58.4m Ramón Tasende Díaz Pontevedra 11/04/1971
28:59.2m Manuel García Gendra Pontevedra 08/07/1995
29:22.34 Jesús de la Fuente Fernández Maia (POR) 17/05/1995
29:25.2m Carlos Pérez Alonso Viareggio (ITA) 20/08/1967
29:32.85 Fausto Hernanz Moral Vigo 17/05/1997
29:54.15 Oscar Fernández Villar Vigo 17/05/1997

3.000m Obstáculos Femeninos
10:10.87 Alice Marie Finot Genevieve Saint Maur des Fossés (FRA) 10/07/2019
10:47.02 María Jesús Gestido Rodríguez Jerez de la Frontera 03/08/2003
11:34.51 Cristina Estevez Crespo Pontevedra 27/06/2009
12:13.41 Ruth Fernández Carrera Valladolid 15/06/2019
12:21.26 Xoana Roig Regueira Pereiro de Aguiar 01/05/2011
12:31.25 Jenny Fernández Massó Burgos 10/05/2015
12:39.23 Loreto García Barros Vigo 24/06/2006
12:39.85 Nuria Alvarez Cespedes Oviedo 18/06/2006
12:53.58 Margarita Pérez Bardanca San Sebastián 22/05/2011
12:59.36 Jessica Ines Muiños Reyes Lugo 30/04/2016
14:21.56 Vanesa Domínguez Pérez Vigo 11/06/2005
14:32.90 Isabelle Dege Cartagena 29/04/2017
14:52.94 Lorena Fernández Carreira Ferrol 25/04/2015

3.000m Obstáculos Masculinos
8:33.6m Jouko Kuha Stockholm (SWE) 03/08/1975
8:36.4m Javier Alvarez Salgado A Coruña 17/08/1968
8:43.22 Antonio Cordero Jorge Barcelona 09/08/1981
8:44.53 Guillermo González Vázquez Barcelona 09/08/1981
8:48.6m Manuel Augusto Alonso Rodriguez A Coruña 19/08/1961
8:49.71 Carlos Landín García A Coruña 24/08/1985
8:53.78 Jose Ramón Rey Rodríguez Vigo 12/08/1988
8:54.03 Gonzalo Basconcelo Araujo Gijón 25/07/2015
8:55.8m Rogelio Barragáns Lorenzo Pontevedra 01/08/1987
8:58.34 Juan Antonio Pousa Firvida Mataró 08/07/2012
9:01.8m Manuel García Gendra Santiago de Compostela 20/06/1993
9:02.4m Rubén Sanmartín Ordoñez Barcelona 1973
9:03.68 David García Gil Barakaldo 14/07/2007

Marathon Femenino
2h48:24 Dalia López Rodríguez Madrid 26/04/1987
3h06:20 María Dolores García Pérez Madrid 28/04/1985

Marathon Masculino
2h14:50* Estanislao Duran Calvo Vilagarcía de Arousa 29/05/1988
2h16:27 Carlos Pérez Alonso Manchester (GBR) 1972
2h19:46 Manuel García Gendra San Sebastián 16/10/1994
2h19:56 Fausto Hernánz Moral Bilbao 05/06/1994
2h21:00 Rogelio Barragáns Lorenzo Paris (FRA) 1987
2h24:38 Elías Dominguez Cabral Toral de los Vados 07/07/2002
2h25:45 José Antonio Requejo Santos Zaragoza 27/09/2015
2h28:43 Oscar Fernández Villar Helsinki (FIN) 17/08/2002
2h28:50 Gustavo Nieves Campello London (GBR) 28/04/2019
2h34:20 Antonio Barcia Simón Vigo 1968
2h37:16 Miguel Fernández Pereira A Coruña 19/04/2015

100m vallas Femeninos.
14.25 Maria Calvo Alvarez Alicante 23/07/97
14.59 Emma Valencia García Alcorcón 16/06/2018
14.59 Alicia Merino Pérez A Coruña-Elviña 30/06/2018
14.90 Pilar Martínez Fernández Castellón 02/07/1995
14.95 Antía Martínez Queimaño Pereiro de Aguiar 16/07/2016
14.97 Sonsoles Otero Fernández Vigo 07/05/1995
14.98 Eva Queimaño Vilaboy Getafe 21/07/2018
15.0m Mª Jesús Sanguos Espiña Vitoria 19/06/1982
15.06 Araceli Salgueiro Varela Segovia 16/05/1992
15.10 Erika Cerdeira González Vigo 07/07/2001
15.48 Lorena Vázquez González Vigo 07/04/1995
15.52 María Jesús Sanguos Espiña Vigo 12/06/1992
15.72 Alba Bandin Van Loon Castellón 07/07/2007
15.82 Isabel Vázquez Melero Castellón 06/07/2013

110m vallas Masculinos
14.09 David Gómez Martínez Málaga 23/07/05
14.41 Ricardo Álvarez Arenas San Sebastián de los Reyes 12/07/1996
14.53 Alberto Prieto Casal Getxo 29/07/1990
14.58 Jaime Peñas Bermejo Alhama de Murcia 01/06/97
15.02 Javier Fidalgo Rodríguez Pontevedra 15/06/2014
15.14 Jose Luís Domínguez González Barcelona 15/08/1987
15.23 Álvaro Contreras Polín Toledo 23/06/2007
15.38 Alfonso Fernández Balsas Gijón 25/04/2010
15.46 Manuel Ruiz Debring Barcelona 08/06/2008
15.47 Adolfo Saínz-Maza Pontevedra 24/06/2017
15.60 Manuel Gómez Gómez Ourense 02/05/2014
15.84 Carlos M. Iglesias Carballo A Coruña-Elviña 02/05/2014

400m vallas Femeninos
1:01.50 Mª Jesus Sanguos Espiña Gijón 03/08/1985
1:01.90 Lorena Vázquez González Maia (POR) 22/07/1999
1:03.07 Sonia González Pazos Vitoria 09/07/1995
1:04.1m Beatriz Sánchez Vázquez A Coruña 1990
1:05.1m Paula Gestoso Abrain Vigo 08/07/1989
1:05.12 Esther Sierra Abrain Fuenlabrada 08/06/1985
1:05.35 Araceli Salgueiro Varela Segovia 30/05/1992
1:05.57 Isabel Vázquez Melero Monzón 19/05/2013
1:05.62 Miriam Fernández Vila Gijón 24/05/2003
1:05.67 Emma Valencia García Burgos 11/06/2016
1:05.81 Eva Queimaño Vilaboy Pontevedra 11/05/2019 400m vallas Masculinos
50.5m Francisco Suárez Canal Madrid 10/07/1971
51.00 Francisco Suárez Canal Madrid-V 12/09/1971

51.3m Manuel Carlos Gayoso Díaz Berna (SUI) 25/09/1966
52.30 Javier Fidalgo Rodríguez Jerez de la Frontera 02/08/2003
52.87 Luis Miguel Barragán Rodriguez Sevilla 27/04/1999
53.13A Manuel Ruiz Debring Ávila 20/07/2008
53.17 Alberto Pereiro Bernardez Maia (POR) 15/07/2000
53.1m Manuel Garza Lodeiro Barcelona 05/07/1975
53,43 Donato Ramirez García Madrid 19/06/1996
53.6m Ernesto González Moreira Vigo 1990
53.99 Oscar Miguel Pitillas Torra Vitoria 2003
54.2m Francisco Javier Díaz Martínez Barcelona 1973
54.80 Jacinto Cea Bao San Sebastián Reyes 13/07/1996
55.32 Javier Pintor Manzanares Vigo 12/06/1992
55.4m Alberto Salgado Costas Pontevedra 05/06/1996

Salto de Altura Femenino
1.73 Ana María Rodríguez Santiago San Sebastián 27/07/86
1.72 Sonsoles Otero Fernández A Coruña 17/03/1993
1.70 Montserrat Riveiro Hidalgo Vigo 1991
1.66 Eva Queimaño Vilaboy Valladolid-ESG 21/05/2017
1.64 Ana Solla Corbacho León 01/10/2011
1.62 Lucía Aragunde Alvarez Motril 20/06/2009
1.60 Andrea Reija Torrón Pontevedra 11/05/2019
1.60 Alicia Merino Pérez O Barco 27/07/2019
1.57 Isabel Vázquez Melero Castellón 06/07/2013
1.57 Olaia Gisela Becerril Alvarez Vigo 15/05/2016
1.57 Lara Fernández Camaño Vigo 18/05/2019
1.56 Lucia Curra Santos Vigo 27/06/1998
1.56 Iria Cancelas Márquez A Coruña 01/05/1999
1.55 Irene Millara Turienzo Vigo 28/01/73
1.55 Lucía Pérez Currás Burgos 08/06/2014
1.55 Karolina Puchmertlova Alcorcón 20/05/2018

Salto de Altura Masculino
2.15 Alvaro Contreras Polín Zaragoza 22/07/06
2.05 Alfonso Ortega Turienzo Granada 14/05/1980
2.12i Jaime Peñas Bermejo San Sebastián 25/02/1996
2.04 Alberto Prieto Casal Pontevedra 26/04/1992
2.02 Eduardo Lloves Vieira Santiago de Compostela 1983
2.02 Alberto Pereiro Bernardez Málaga 26/04/1992
2.00 Enrique Rodríguez Domínguez Vigo 1990
2.00i Alfonso Fernández Balsas Sevilla 13/02/2010
2.00i Adolfo Sainz-Maza Villar Lugo 27/01/2018
1.98 Jorge Vega Lamas A Coruña 1991
1.98 David Gómez Martínez Salamanca 05/07/2003
1.97 Luís Durán Laguna Vigo 1990
1.97 Diego Barreiro Figueroa Vigo 24/04/1998
1.96i David Martinez Gonzalez Madrid 11/02/2018

Salto de Longitud Femenino
6.10i Olalla Gisela Becerril Alvarez Antequera 17/02/2019
5.69 Tania Valverde González Santiago de Compostela 14/06/2008
5.67 Erika Cerdeira González Gijón 21/06/1997
5.61 Marta Gómez Rodríguez Vigo 19/07/2012
5.59 Elvira Okutu Kouletio Pontevedra 31/05/2017
5.58 Alicia Merino Perez Pontevedra 11/05/2019
5.57 Lucía Pérez Currás Vigo 28/05/2011
5.54 Rosa María Pena Figueiras Vigo 1976
5.40 María Vera Isasa Vigo 1991
5.32 María Jesús Sanguos Espiña Vigo 1982
5.32 Eva Cobián Ledo Pontevedra 21/06/1992
5.32 Rosa María Manzano Gómez Ferrol 13/04/2013

Salto de Longitud Masculino
7.63 Francisco Javier Flor Ávila San Sebastián 01/08/98
7.47 Ignacio De Coo Martín Madrid 04/07/1979
7.45 David Gómez Martínez Pontevedra 19/07/2008
7.40 Francisco Castrillo Villar Pamplona 14/08/1971
7.39 Jaime Peñas Bermejo Alhama de Murcia 04/05/1996
7.37 Alvaro Contreras Polín Santa Cruz de Tenerife 26/07/2008
7.29 Mario González Rodríguez Vigo 07/05/1995
7.20 Daniel Suárez Vázquez Ourense 06/06/2004
7.17 Basilio Bernárdez Rodríguez Alicante 25/05/2002
7.15 José Eugenio Bernárdez Rodríguez Castellón 08/06/1997
7.10 Santiago Torres Calvo Pontevedra 06/08/1988

Triple Salto Femenino
12.77 Arantxa Quintana Gómez Logroño 14/06/97
12.63i Eva Ruiz Vilafranca del Penedés 11/02/1996
12.44 Ilbania Moldes Vazquez Santiago de Compostela 23/05/1999
12.42 Lucía Pérez Currás Ferrol 23/07/2011
11.93 Montserrat Riveiro Hidalgo Vigo 25/05/1996
11.69 Tania Valverde González Vigo 29/03/2015
11.62 María Vera Isasa Pontevedra 26/04/1992
11.54 María Jesús Sanguos Espiña Pontevedra 20/05/1989
11.48 Rosa María Manzano Gómez Alcorcón 18/05/2014
11.41 Uxia Paz Alonso Valladolid 15/06/2019
11.22 Milagros Aldana Gil Gallardo O Barco de Valdeorras 10/05/2014
11.16 María Moldes Fernández Vigo 07/07/2001
11.11 Carlota Choren Castro Avilés 30/05/2009
10.64 Beatriz Díaz García Vigo 27/03/1996

Triple Salto Masculino
15.58 Francisco Castrillo Oviedo 23/05/1976
15.57 Antonio Salazar Burgos Salamanca 20/07/1997
15.30 Daniel Castelo Guerrero Málaga 14/08/1992
15.20 Ignacio de Coo Martín Madrid 19/07/1980
15.07 Luis Miguel Navarro Vázquez Madrid 22/07/1978
14.99 Baltasar Valiente Vieitez Tarragona 17/07/1993
14.69i Alberto Elena Corbal Ourense 20/01/2019
14.61 Juan José López Rodríguez A Coruña 1964
14.57 Juan Ramón Conde Salgado Vigo 21/04/1992
14.46 Alberto Salgado Costas Vigo 17/05/1998
14.32 Pablo Brieva Alonso Vigo 09/06/2007
14.27 Francisco Javier Díaz Martínez Vigo 1977

Salto con Pertiga Femenino
3.81 Beatriz Viteri Bouso Pontevedra 15/06/2014
3.62 Nayara Sobrinho Dos Santos Pontevedra 06/06/2018
3.30 Desiree Rodríguez Lomba Ourense 15/06/2013
3.30 Ana Juncal Otero Vigo 18/05/2019
3.11 Sandra Blanco Fernández Vigo 27/06/2008
3.00 Alicia Merino Perez Lugo 14/06/2018
2.91 Lara Fernández Camaño Ferrol 04/06/2016
2.70 Eva Alvarez Mateu Narón 27/05/00
2.63 Jennifer Rodríguez Lomba Vigo 05/06/2008
2.63 Mariña Alcalde Ruibal Vigo 20/05/2010
2.51 Emma Varela Alvarez Vigo 23/05/2013
2.40 Sonsoles Otero Fernández Vigo 25/05/1996
2.40 Andrea Nóvoa Martínez O Barco de Valdeorras 10/05/2014

Salto con Pertiga Masculino
5.00 Sergio Tellería Fernández Vigo 19/07/2014
4.82 Miguel Cajaraville Mosquera Pontevedra 20/07/2019
4.81 Juan Pablo Calvo López Pereiro de Aguiar 12/05/2007
4.80 Jaime Peñas Bermejo Alhama de Murcia 18/05/97
4.71 David Gómez Martínez Pontevedra 14/07/2013
4.70 José Cobián Ledo Vigo 11/06/1998
4.70i Alvaro Contreras Polín Valencia 24/02/2008
4.65 Antonio Fernández Costas Vigo 30/08/1985
4.50i Alfonso Fernández Balsas Valencia 17/01/2010
4.50 Adolfo Sainz-Maza La Nucía 01/09/2019
4.40i Manuel Ruiz Debring Zaragoza 16/03/2008
4.30 Antonio Cochón Pumar Santiago de Compostela 21/04/2002
4.25 José Luís Bello Losada Vigo 27/03/1994
4.20 Juan Barreiro Porral Salamanca 13/06/1993
4.20 Casimiro Rodríguez Vázquez Valladolid 18/06/1995
4.20 Benito Valero Alonso Ourense 2007

Lanzamiento de Peso Femenino
14.62 Angeles Barreiro Rico Gijón 21/05/1995
13.87 Eva Costas Pérez Vilanova de Cerveira 03/07/2013
13.83 María José Sanromán Francisco Vigo 03/06/1989
13.33 Elena Estévez Cabral Ferrol 18/07/2009
12.43i Luisa María García Pena Madrid 1968
12.07 Karolina Puchmertlova Vila Nova de Cerveira (POR) 22/06/2017
11.93 María Dolores Pedrares Alonso Pontevedra 26/04/1994
11.90 Saladina Lemos Alonso Santiago de Compostela 18/06/1987
11.68 María José Fernández Vázquez Vallisellen (SUI) 18/09/1971
11.68i Nediam Nori Vargas Arteaga Ourense 30/12/2017
11.55 Ana Izquierdo Sánchez Ferrol 13/04/2013
11.83 Raquel villa Carracelas Pontevedra 20/07/2019
11.38 María del Mar Labandeira Miguens Vigo 24/05/1997

Lanzamiento de Peso Masculino
16.20 Noel Vega Misa Narón 19/08/2000
16.19 Fernando Paredes Fernández Vigo 09/05/2003
15.49 Jaime Peñas Alhama de Murcia 31/05/1997
15.03 Carlos Pérez Feijoo Vigo 26/03/1995
15.01 Manuel Fernández Alfonso Vigo 18/06/1971
14.92 José Luís Yañez Castro Ferrol 1979
14.90 Alberto Rabadán Soto Vigo 31/03/2007
14.89 David Rocha Acuña Vigo 05/04/1998
14.67 Santiago Ortega Sánchez Vigo 21/04/1974
14.57 David Gómez Martínez Atenas (GRE) 23/08/2004
13.80i Alvaro Contreras Polín Valencia 23/02/2008
13.48 Luís González Diz Durango 05/07/2014

Lanzamiento de Disco Femenino
58.38 Angeles Barreiro Rico Salamanca 22/07/97
51.02 María Dolores Pedrares Alonso Ferrol 10/06/1994
46.70 Luísa María García Pena Madrid 11/06/67
46.00 Saladina Lemos Alonso Vigo 26/06/1987
45.42 María José Sanromán Francisco Vigo 10/06/1989
42.36 Eva Costas Pérez Pontevedra 27/04/2008
40.92 María José Fernández Vázquez Vigo 1969
39.17 Ana Raquel Revuelta Parra Lugo 26/04/2014
39.08 María del Mar Labandeira Miguens Vigo 27/06/1998
38.82 Ana Izquierdo Sánchez Pontevedra 09/03/2013

Lanzamiento de Disco Masculino
53.10 David Antonio Fernández Lemos Pontevedra 28/03/2009
48.67 Nicolás García Area Santander 15/06/2019
48.16 Jaime Peñas Bermejo Tallin (EST) 16/06/1996
47.68 José María Otero Fernández Oviedo 14/05/1997
47.56 Santiago Ortega Sánchez Oviedo 23/05/1976
46.64 Manuel Penas Roibas Vigo 15/07/1995
45.41 Noel Vega Misa Pontevedra 27/07/2017
45.16 Carlos Pérez Feijoo Santiago de Compostela 19/06/1993
44.98 Manuel Fernández Alfonso Pontevedra 15/08/1971
43.82 Marcos Bouza Villar Pontevedra 20/07/2019
43.26 Adrián Estévez Martínez Zaragoza 22/05/2011
42.83 David Gómez Martínez Ferrol 2009
42.74 Jesús Pérez Piñeiro Madrid 1975

Lanzamiento de Martillo Femenino
57.41 Irene Gómez Costas Pontevedra 11/05/2019
57.16 María Dolores Pedrares Alonso Salamanca 22/07/1997
55.84 María del Mar Labandeira Miguens Santiago de Compostela 13/06/2003
52.60 Sara Arosa Rivas Maia (POR) 23/06/2012
48.24 Noelia Ferradanes Hermelo Vilanova de Cerveira 27/03/2010
47.96 Patricia Correa Gonzalez Vigo 13/07/2019
46.45 Paula Pérez Pérez Vigo 01/05/1999
45.03 Laura Denis Sanromán Ourense 27/06/2004
43.94 Laura Graña González Burgos 11/06/2016
43.76 Miriam Otero Rúa Santiago de Compostela 23/05/1999
41.33 Patricia Veronica del Rio Raiz Pontevedra 10/02/2018
41.06 María Azánzazu Sendón del Río Vigo 27/10/1996
38.63 Saladina Lemos Alonso Vigo 15/01/2000

Lanzamiento de Martillo Masculino
68.58 José Manuel Almudí Cid Madrid 23/07/95
63.54 Ignacio Fernández Alvarez Valladolid 26/06/2004
62.60 José Manuel Barbosa Díaz Pamplona 15/06/1996
61.48 Nuno Miguel Martíns da Rocha Pamplona 06/06/2009
61.23 Isaac Vicente Landín Los Realejos 04/03/2006
58.69 David Rocha Acuña Vigo 27/06/1998
58.08 George Georgiadis Pontevedra 1974
57.74 José Luís Comesaña Puime Pontevedra 19/07/2008
55.56 Jesús Pérez Piñeiro Madrid 25/05/1975
55.43 Oscar Fernández García Vigo 29/04/2001
54.64 José Manuel Hermida Vigo 20/06/1981
54.28 Pablo Franco Rodriguez Santiago de Compostela 25/05/1997
52.62 Pablo Costa del Rio Vigo 03/06/1998

Lanzamiento de Jabalina Femenino (A partir de 1999)
45.88 Tania Fernández Lemos Lugo 17/07/2004
45.38 Laura Meira Gestido Pontevedra 20/02/2016
41.06 Concepción Sánchez Tomé Santiago de Compostela 18/04/1999
41.02 Karolina Puchmertlova Vila Nova de Cerveira (POR) 04/07/2018
38.34 Paula Piñón Sureda Vigo 13/07/2019
35.45 Andrea Nóvoa Martínez Toledo-ECEF 26/06/2016
34.41 Alicia Merino Pérez Lugo 19/05/2018
34.32 Marta Besada Vieitez Vigo 09/02/2008
34.11 Ilbania Moldes Vázquez Vigo 07/07/2001
33.51 Eva Queimaño Vilaboy Vilanova de Cerveira 17/04/2019
30.02 Nerea Perelló Gonzalez Lugo 06/05/2017
29.70 Alda Bandín Vaan Loon Castellón 08/07/2007
29.19 Nuria Alvarez Céspedes Pontevedra 25/04/2010
27.34 María José Sanromán Francisco Ourense 09/05/2004

Lanzamiento de Jabalina Masculino (A partir de 1986)
67.93 José Manuel Lombao Pena Vigo 18/05/2008
66.99 David Gómez Martínez Vigo 23/04/2005
64.48 Fernando Rodrigo Tallón Gay Vigo 11/07/2009
64.24 Francisco Javier Flor Ávila Castellón 08/06/1997
63.66 Jaime Peñas Bermejo Alhama de Murcia 05/05/96
59.84 David Antonio Fernández Lemos Vigo 09/06/2007
59.44 Ramón Rial Fernández Vigo 16/06/1993
59.38 Alvaro Contreras Polín Arles (FRA) 08/06/2008
59.30 Jonathan Correa Prado Pontevedra 20/07/2019
57.10 Fernando Portomeñe Pouso Vigo 11/04/1999
56.80 Jonatas Pereira Horro Vigo 15/06/2019
55.76 Carlos García Acosta Pontevedra 17/07/1988
55.54 David Figueroa Alonso Vigo 18/06/1994

5.000m. Marcha Femenino. (Pista)
23:06.2m Rosa Sierra Palmeiro Ferrol 09/07/1992
24:28.73 Mar Chillón Camaño Castellón 04/05/2019
24:45.48 Iria Rivas Iglesias Gijón 23/06/2018
25:29.7m Rocio Carbia Lojo Cuntis 06/12/2015
25:19.4m Tamara Ochogavía Dos Santos A Coruña 29/05/1999
26:15.18 Vanesa Dominguez Pérez Santander 30/09/2000
27:23.50 Teresa Elena Corbal Riveira 01/12/2013
26:28.4m Nuria Represas da Silva Vigo 26/06/2005
26:48.01 Miriam Costas Gómez A Coruña 21/06/2014
26:59.9m Yolanda Quiraz dos Rey Pontevedra 28/04/1996
27:15.9m Mercedes Regueira Doval Pontevedra 28/04/1996
26:04.43 Esther Martínez Piñeiro Salamanca 24/05/1991
26:40.91 Carmen Paz Rivas Vigo 19/05/1991
29:08.7m Ruth Álvarez García Vigo 30/07/1994
29:47.9m Mª Dolores Loureiro Rodriguez Vigo 14/06/1986
30:02.02 Debora Pato Sabaris Narón 20/11/2018
30:06.14 Carmen Carrera Martín Vigo 12/04/1998
30:23.6m Lydia Lorenzo Cisneros A Coruña-UN 30/06/2018
30:43.5m Maria Sandra Gonzalez Figueroa Pontevedra 23/04/1989
30:56.8m D. Veiga Regueira Vigo 12/06/1992
32:47.48 Maria Gabriela Miguez Vila A Pobra do Caramiñal 26/11/2016
33:00.16 Yolanda Abellán Trabazos Lugo 25/11/2017
33:28.39 Eva María Mariño Paz Vigo 1990
33:32.7 Sonia Gondra Basterretxea Vigo 1990
34:13.87 Lara Lorenzo Cisneros Lugo 25/11/2017
36:13.68 Mar López Abreu Vigo 18/05/2019


1.0000m. Marcha Femenino.
48:16 Rosa Sierra Palmeiro A Coruña 06/06/1992 (Ruta)
51:57 Iria Rivas Iglesias Cangas 11/02/2018 (Ruta)
52:12 Rocio Carbia Lojo Marín 15/02/2015 (Ruta)
52:28 Mar Chillón Camaño A Pobra do Caramiñal 19/01/2019 (Ruta)
53:03 Nuria Represas da Silva Ourense 21/01/2006 (Ruta)
54:51.63 Miriam Costas Gómez Durango 05/07/2014 (Pista)
52:02 Tamara Ochogavía Dos Santos Rio Maior (POR) 07/04/2001 (Ruta)
55:41 Vanesa Dominguez Pérez Rio Maior (POR) 15/04/2000 (Ruta)
56:35 Teresa Elena Corbal Marin 15/02/2015 (Ruta)
56:52 Yolanda Quiraz dos Rey A Coruña 17/05/1997 (Ruta)
1:01.22 Mercedes Regueira Doval Vilagarcía 15/02/1997 (Ruta)
1:04:06 Debora Pato Sabaris A Pobra do Caramiñal 19/01/2019 (Ruta)
1:07:53 Maria Gabriela Miguez Vila A Pobra do Caramiñal 12/02/2017 (Ruta)
1:06:06 Lydia Lorenzo Cisneros Getafe 17/12/2017 (Ruta)
1:06.32 Carmen Carrera Martín Vilagarcía 15/02/1997 (Ruta)
1:14:07 Lara Lorenzo Cisneros Getafe 17/12/2017 (Ruta)

20km. Marcha Femenino.
1:46:59 Mar Chillón Camaño Oropesa del Mar 17/03/2019
1:49:22 Rocio Carbia Lojo Jumilla 01/03/2015
1:51.30 Tamara Ochogavía Dos Santos Zaragoza 08/02/2004
1:54:14 Teresa Elena Corbal Rio Maior (POR) 18/04/2015
1:53:28 Miriam Costas Gómez Murcia 16/02/2014

5.000m. Marcha Masculino. (En Pista)
20:28.3i Juan Luis Ramilo Comesaña A Coruña 06/02/1988
20:47.3 Enrique Ramón Malvar Álvarez Vigo 27/01/1985
20:52.6 José Ángel Rodriguez Casal Santiago 18/05/1999
20:55.6 José Fernandez Nieves Ourense 21/05/2005
21:16.19i Santiago Pérez Alonso A Coruña 25/01/1992
21:42.21 Christian Curopos Costa Vigo 14/06/2015
21:46.59 Juan Ruben Piñera Pereiro de Aguiar 12/05/2007
22:21.53 Manuel Julio Angueira Hernández Vilagarcía de Arousa 23/01/2011
22:42.08 Enrique Malvar Álvarez Vitoria 150/16/2003
23:09.30 Armando Pereira Pérez Vilagarcía de Arousa 23/01/2011
23:19.22 Fabio Pereira Álvarez Monzón 20/05/2012
25:03.36 Pere Tobaruela Martínez Pereiro de Aguiar 20/06/2009

10000m. Marcha Masculino.
41:56.33 Santiago Pérez Alonso Vigo 16/07/1995
42:16.58 Juan Luis Ramilo Comesaña Vigo 31/07/1994
43:44.0 José Ángel Rodriguez Casal Vigo 11/04/1999
42:48.2 Enrique Ramón Malvar Álvarez Santiago 10/05/1987
44:48.71 Manuel Hurtado Sanjurjo Majadahonda 30/06/2002
45:26.33 Christian Curopos Costa Castellón 02/08/2015
44:20.00* José Fernandez Nieves A Coruña 05/06/2004 *Pase
46:46.91 Manuel Julio Angueira Hernández Ferrol 23/07/2011
47:23.01 Fabio Pereira Álvarez Vigo 18/06/2011
47:55.5 Manuel Treus Pampín Vigo 11/04/1999
46:48.6 Juan Galindo Dasilva O Barco de Valdeorras 06/06/1999
49:14.40 Armando Pereira Pérez Cangas 13/05/2012
49:42.0 Jorge Gonzalez Sanchez Ourense 01/05/1989
49:45.0 José Manuel Rodal Cambeiro Moaña 26/12/1993
51:34.79 Pere Tobaruela Martínez Vitoria 05/07/2009
52:20.3 Jorge Gonzalez Sanchez Gijón 14/05/1989

20km. Marcha Masculino.
1:24.50 Santiago Pérez Alonso A Coruña 20/05/1995
1:26:06 Juan Luis Ramilo Comesaña Rio Maior (POR) 28/06/1998
1:30:01 Juan Ruben Piñera Santa Eularia des Riu (Ibiza) 04/03/2007
1:30.45.9 Enrique Ramón Malvar Álvarez Gijón 03/08/1985
1:30:58 José Fernandez Nieves A Coruña 05/06/2004
1:33.48 José Ángel Rodriguez Casal El Prat de Llobregat 25/02/1996
1:35:01 Christian Curopos Costa Renteria 22/03/2015
1:37:50 Manuel Julio Angueira Hernández A Coruña 19/06/2010
1:38.05.1 Jorge Gonzalez Sanchez Gijón 03/08/1985
1:38.46 Juan Galindo Dasilva Cieza 19/03/2000
1:40:56 Armando Pereira Pérez Coimbra (POR) 05/01/2013

50km. Marcha Masculino.
3h54:28 Santiago Pérez Alonso Poděbrady (CZE) 24/04/1997
4h00:50 Juan Luis Ramilo Comesaña Mallorca 05/03/1995
4h26:2 Enrique Ramón Malvar Álvarez Valencia 24/02/1991
4h28:15 José Fernandez Nieves Zaragoza 08/02/2004
4h35:20 José Ángel Rodriguez Casal Ourense 16/02/2003

Heptathlon Femenino
4.765 Alicia Merino Pérez La Nucía 01/09/2019
4.595 Ana María Rodríguez Santiago Gijón 03/08/1985
4.544 Eva Queimaño Vilaboy Murcia 24/06/2018
4.192 Maria Jesús Sanguos Pontevedra 02/07/1986
4.093 Karolina Puchmertlova Pontevedra 28/05/2017
4.001 Isabel Vazquez Melero Castellón 07/07/2013
3.825 Andrea Nóvoa Martínez Vigo 29/05/2016

Decathlón Masculino
8.128W Jaime Peñas Bermejo Alhama de Murcia 01/06/1997
7.940 David Gómez Huelva 07/08/2004
7.625 Álvaro Contreras Santa Cruz de Tenerife 27/07/2008
6.552 Adolfo Sainz-Maza Villar La Nucía 01/09/2019
5.768 J. Otero Pastoriza Vigo 19/09/1992
5.750 Erik Calvo Gonzalez Durango 06/07/2014

Pentathlon Femenino
3.405 Eva Queimaño Vilaboy Madrid 02/03/2019
3.277 Nediam Nori Vargas Arteaga Ourense 30/12/2017
3.258 Alicia Merino Pérez Ourense 29/12/2018
2.925 Alda Bandin Van Loon Zaragoza 03/03/2007
2.874 Karolina Puchmertlova Pombal (POR) 11/02/2018
2.825 Andrea Nóvoa Martínez Ourense 29/12/2018

Heptathlon Masculino
5.773 Álvaro Contreras Zaragoza 28/01/2007
5.690 Jaime Peñas Bermejo Valencia 23/02/1997
5.486 David Gómez Martínez Valencia 27/01/2013
5.084 Manuel Ruiz Debring Zaragoza 16/03/2008
5.022 Alfonso Fernández Balsas Valencia 28/02/2010
4.865 Adolfo Sainz-Maza Villar Madrid 12/02/2017
4.328 Miguel Cajaraville Mosquera Ourense 31/12/2017
4.216 Erik Calvo Gonzalez Antequera 09/02/2014

100 m.l. Femeninos (Tiempos Manuales)
12.0 Aurelia García Barral Vigo 12/06/1992
12.0 Consuelo Pérez Falque Vigo 22/06/1993
12.0 Erika Cerdeira González Vigo 01/04/2001
12.3 Beatriz Fernández Blanco Vigo 17/07/1994
12.3 Pilar Martínez Fernández Vigo 06/07/1995
12.3 Tamara Ferreira Patiño Vigo 02/06/2000
12.4 Cristina Currás Costa Pontevedra 1992
12.4 Beatriz Iglesias Lamas Vigo 03/07/1996
12.4 Marina Denis Sanromán Pontevedra 16/08/2002
12.5 Mª Angeles Mandado Quintela Vigo 1969
12.5 Mª Jesús Sanguos Espiña Vigo 27/07/1985
12.5 Ana Mª Salgado Costas Vigo 13/05/1989
12.5 Cristina Caiño Juncal Pontevedra 1990
12.5 Soledad Prieto González Vigo 1991
12.5 Lorena Vázquez González Vigo 26/03/1995
12.5 María Gesto Rodríguez Vigo 01/04/2001

100 m.l. Masculinos (Tiempos Manuales)
10.4 Rogelio Rivas Abal Madrid 25/04/1964
10.4 Oscar González Rivero Santiago 12/07/1995
10.5 Ramón Magariños Duro Barcelona 1967
10.5 Miguel Gómez Rodríguez Pontevedra 2007
10.6 José Rodríguez Quinteiro Vigo 1965
10.6 Ignacio de Coo Martín Madrid 1977
10.6 Gabriel Selma Guilera Vigo 16/06/1994
10.6 Manuel Rodríguez Núñez Vigo 21/07/1994
10.6 Tomás Fandiño Parcero Vigo 09/04/1995
10.6 David Gómez Martínez Pontevedra 18/06/2004

200 m.l. Femeninos (Tiempos Manuales)
24.6 Aurelia García Barral Santiago de Compostela 19/06/1993
25.0 Consuelo Pérez Falque Pontevedra 08/07/1995
25.3 Beatriz Iglesias Lamas Pontevedra 20/04/1996
25.6 Ana Mª Bernárdez Bestilleiro Vigo 1984
25.8 Ana Mª Salgado Costas Vigo 24/05/1989
25.9 Mª Angeles Mandado Quintela Madrid 06/07/69
25.9 Isabel González González Vigo 30/06/1988
25.9 Cristina Caíño Juncal Pontevedra 1990
25.9 Beatriz Fernández Blanco Vigo 10/07/1993
25.9 Sara Portabales Vieitez Vigo 18/06/2009
26.1 Iria Cancelas Márquez Vigo 04/07/2003

200 m.l. Masculinos (Tiempos Manuales)
20.9 A Ramón Magariños Duro Ciudad de México 1968
21.5 Ignacio de Coo Martín Pontevedra 1975
21.5 Jose Luís Louzao Tato Pontevedra 23/06/1992
21.6 Rogelio Rivas Abal A Coruña 27/10/1962
21.6 Alfredo Trincado Fernández Pontevedra 23/06/1992
21.7 Miguel Gómez Rodríguez Lugo 17/07/2004
21.8 José Rodríguez Quinteiro Ferrol 1965
21.9 Javier García Rivas Pontevedra 1975
21.9 Manuel Rodríguez Núñez Santiago 19/03/1993
22.0 Jesús María Lence García Pontevedra 23/06/1992

Lanzamiento de Jabalina Femenino (Anterior a 1999)
52.36 María José Fernández Vázquez Barcelona 26/05/70
49.04 Concepción Sánchez Tomé Pontevedra 1990
42.34 Soledad González Prieto Pontevedra 21/03/1992
40.82 Luisa María García Pena Madrid 17/09/66
38.00 Luz Divina Fernández Vázquez Vigo 27/06/71
36.74 Gumersinda Rodríguez Campos Santiago de Compostela 20/04/1985
34.34 María José Sanromán Francisco Vigo 13/07/1989
33.60 Elena Estévez Rey Vigo 1983
32.80 Teresa De Jesús Costas Vigo 1990
32.36 Rosalía Castro Lago Santiago de Compostela 01/05/1989

Lanzamiento de Jabalina Masculina (Anterior a 1986)
61.98 Elisardo García Rodríguez San Sebastián 1973
57.00 Telmo Costas Fernández Pontevedra 1974
56.40 Jacinto Fernández Burgo Vigo 1977
52.74 Luís Miguel Navarro Vázquez Pontevedra 1979
52.39 Roberto Rodríguez Ozores Vigo 1950
52.12 Jesús Soto Alvarez Vigo 21/07/1985
51.90 José Alvarez Gundín A Coruña 1962
51.70 Antonio Fernández Costas Vigo 1981
51.54 Ramón Rial Fernández Vigo 21/09/1985
49.80 Jose Manuel Hermida García Vigo 1984

(Pechado a 07 de Setembro do 2019)
Para calquer dúbida o correción contactar en gatsukun@gmail.com